Od 45 lat Emily projektuje i produkuje urządzenia do obsługi i czyszczenia dla rolnictwa, przemysłu i budownictwa.

EMILY jest jednym z głównych graczy na europejskim rynku narzędzi do przenoszenia. Nasze pełne opanowanie procesu przemysłowego pozwala nam bardzo szybko reagować na oczekiwania naszych klientów i przewidywać zmiany na rynku.

Nowoczesna fabryka o powierzchni 12.000 m² dla 100% francuskiego wyposażenia

Konstrukcja naszych narzędzi manipulacyjnych

Dział badań i rozwoju oraz know-how w wielu branżach (hydraulika, gięcie, cięcie, spawanie, malowanie…) daje nam możliwość studiowania wszelkich specyficznych wymagań projektowych w wielu dziedzinach zastosowań.

Marketing naszych narzędzi przeładunkowych

Zespół sprzedaży składający się z 20 osób, obecny na ponad 30 targach rocznie we Francji i na całym świecie, jest dostępny na pokazach naszych maszyn.

Nasi technicy

Emily : konstruktor kubełków, dystrybutor, zamiatarka drogowa, betoniarka…

Produkcja naszych narzędzi manipulacyjnych

Dwie jednostki produkcyjne, narzędzie informatyczne zdolne do monitorowania produkcji narzędzi w czasie rzeczywistym i zapewnienia identyfikowalności, dział logistyki do organizacji wysyłek na całym świecie.

Gama Emily

Serwis magazynowy i posprzedażowy dla naszych narzędzi przeładunkowych

Ponad 2.500 referencji części zamiennych, aby umożliwić Państwu zamówienie w jak najkrótszym czasie.

Aby zapewnić Państwu jako producentowi optymalny serwis, do Państwa dyspozycji jest pomoc telefoniczna i wsparcie techniczne w terenie.

Nasza szeroka gama produktów, którą odkryjesz podczas swojej wizyty na naszej stronie, jest wykorzystywana w rolnictwie, przemyśle, budownictwie i robotach publicznych, ochronie środowiska, terenach zielonych do różnych zastosowań: zamiatanie, czyszczenie, kompostowanie, przenoszenie, murarstwo…

Życzymy Państwu udanej wizyty na naszej stronie i nie wahajcie się skontaktować z nami w celu uzyskania jakichkolwiek informacji.